- CRGCQ2010F1K8
CRGCQ2010F1K8
TE Connectivity / Neohm Brand
AEC-Q200 Thick Film Resistor - SMD 2010 - 1.8 Kohm (+/-) 1% - 3/4 W - 200V - TCR (+/-) 100ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&R ...
Description
AEC-Q200 Thick Film Resistor - SMD 2010 - 1.8 Kohm (+/-) 1% - 3/4 W - 200V - TCR (+/-) 100ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel