- CRGCQ1210J3K3
CRGCQ1210J3K3
TE Connectivity / Neohm Brand
AEC-Q200 Thick Film Resistor - SMD 1210 - 3.3 Kohm (+/-) 5% - 1/2 W - 200V - TCR (+/-) 100ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&R ...
Description
AEC-Q200 Thick Film Resistor - SMD 1210 - 3.3 Kohm (+/-) 5% - 1/2 W - 200V - TCR (+/-) 100ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel