- CRGCQ1206J47R
CRGCQ1206J47R
TE Connectivity / Neohm Brand
AEC-Q200 Thick Film Resistor - SMD 1206 - 47 ohm (+/-) 5% - 1/4 W - 200V - TCR (+/-) 200ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Ree ...
Description
AEC-Q200 Thick Film Resistor - SMD 1206 - 47 ohm (+/-) 5% - 1/4 W - 200V - TCR (+/-) 200ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel