- CRGCQ0805J1M5
CRGCQ0805J1M5
TE Connectivity / Neohm Brand
AEC-Q200 Thick Film Resistor - SMD 0805 - 1.5 Mohm (+/-) 5% - 1/8 W - 150V - TCR (+/-) 100ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&R ...
Description
AEC-Q200 Thick Film Resistor - SMD 0805 - 1.5 Mohm (+/-) 5% - 1/8 W - 150V - TCR (+/-) 100ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel