- CRGCQ0805F6K8
CRGCQ0805F6K8
TE Connectivity / Neohm Brand
AEC-Q200 Thick Film Resistor - SMD 0805 - 6.8 Kohm (+/-) 1% - 1/8 W - 150V - TCR (+/-) 100ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&R ...
Description
AEC-Q200 Thick Film Resistor - SMD 0805 - 6.8 Kohm (+/-) 1% - 1/8 W - 150V - TCR (+/-) 100ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel