- CRGCQ0603F82K
CRGCQ0603F82K
TE Connectivity / Neohm Brand
AEC-Q200 Thick Film Resistor - SMD 0603 - 82 Kohm (+/-) 1% - 1/10 W - 75V - TCR (+/-) 100ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Re ...
Description
AEC-Q200 Thick Film Resistor - SMD 0603 - 82 Kohm (+/-) 1% - 1/10 W - 75V - TCR (+/-) 100ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel