- CRG1206F3R3
CRG1206F3R3
TE Connectivity / Neohm Brand
Thick Film Resistor - SMD 1206 - 3.3 ohm (+/-) 1% - 1/4 W - 200V - TCR (+/-) 400ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel
Description