- CRG0603F732R
CRG0603F732R
TE Connectivity / Neohm Brand
Thick Film Resistor - SMD 0603 - 732 ohm (+/-) 1% - 1/10 W - 75V - TCR (+/-) 100ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description