- CRG0603F22K/10
CRG0603F22K/10
TE Connectivity / Neohm Brand
Thick Film Resistor - SMD 0603 - 22 Kohm (+/-) 1% - 1/10 W - 75V - TCR (+/-) 100ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Product Highlights:
- CRG Series
- Resistance Selection = K ?
- Resistance = 22K ?
- Power Rating = .10 W
- Tolerance = 1 %