- CRG0402J330K
CRG0402J330K
TE Connectivity / Neohm Brand
Thick Film Resistor - SMD 0402 - 330 Kohm (+/-) 5% - 1/16 W - 50V - TCR (+/-) 100ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description