- CRG0402J22R
CRG0402J22R
TE Connectivity / Neohm Brand
Thick Film Resistor - SMD 0402 - 22 ohm (+/-) 5% - 1/16 W - 50V - TCR (+/-) 200ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description