- CRG0402F24R
CRG0402F24R
TE Connectivity / Neohm Brand
Thick Film Resistor - SMD 0402 - 24 ohm (+/-) 1% - 1/16 W - 50V - TCR (+/-) 200ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel
Description