- CRG0402F16K
CRG0402F16K
TE Connectivity / Neohm Brand
Thick Film Resistor - SMD 0402 - 16 Kohm (+/-) 1% - 1/16 W - 50V - TCR (+/-) 100ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel
Description