- CPF2512B150RE1
CPF2512B150RE1
TE Connectivity / Neohm Brand
Thin Film Resistor - SMD 2512 - 150 ohm (+/-) 0.1% - 1/2 W - 150V - TCR (+/-) 25ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description