CKG57KX7R2A335M335JH
CKG57KX7R2A335M335JH
TDK Corporation
In Stock: 0
Minimum Order: 1,000
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
CKG57KX7R2A335M
TDK Corporation
Cap Ceramic 3.3uF 100V X7R 20% 2220 125°C T/R
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: CKG57KX7R2A335M
  • Supplier:
  • Part No:
    CKG57KX7R2A335M
  • HTS:
  • ECCN:
    EAR99
    1000
  • Capacitance Value:
    3.3 uF
  • Voltage:
    100 VDC
  • Package/Case:
    2220
  • Tolerance:
    20 %