CGA4J2X7R2A223K125AA
TDK Corporation
Multilayer Ceramic Chip Capacitor - 22000pF ±10% - 100V - X7R - 0805 - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: CGA4J2X7R2A223K125AA
  • Supplier:
    TDK Corporation
  • Part No:
    CGA4J2X7R2A223K125AA
  • HTS:
  • ECCN:
    EAR99
    2000
  • Capacitance Value:
    0.022 uF
  • Voltage:
    100 VDC
  • Package/Case:
    0805
  • Tolerance:
    10 %