- BCN164A562J7
BCN164A562J7
TT Electronics/BI Magnetics
Thick Film Chip Array - 4 Isolated Resistors - 5.6 kOhms ±5% 32mW per Element - ±200ppm/°C - SMD 1.6mm x 3.2mm - Tape&Reel
Описание