- BCN164A223J7
BCN164A223J7
TT Electronics/BI Magnetics
Thick Film Chip Array - 4 Isolated Resistors - 22 kOhms ±5% 32mW per Element - ±200ppm/°C - SMD 1.6mm x 3.2mm - Tape&Reel
АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Reel Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание