- BCN164A101J7
BCN164A101J7
TT Electronics/BI Magnetics
Thick Film Chip Array - 4 Isolated Resistors - 100 Ohms ±5% 32mW per Element - ±200ppm/°C - SMD 1.6mm x 3.2mm - Tape&Reel
Описание
Search Keywords: BCN164A101J7
спецификация
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Артикул / №:BCN164A101J7
Единица измерения:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8533210010
COO:CN
ECCN:EAR99
Reel Pack:
5000
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
на складе:
450
Ships today, if you order in
Buy all 450 in-stock or the regular minimum order quantity of 5000