- 82A0111-22-9CS3017
82A0111-22-9CS3017
TE Connectivity / Raychem Brand
High Performance Cable 1Conductors 22AWG 1.09mm Tin Coated Copper White 600VAC
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Pack Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание
Search Keywords: 82A0111229CS3017
спецификация
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Артикул / №:82A0111-22-9CS3017
Alias/AKA:492612-000
Единица измерения:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8544493080
COO:MX
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
1 -
Size:22 AWG
Conductor Material:Tin Coated Copper
Cable Diameter:1.09 mm
Maximum Voltage Rating:600 VAC