- 55A1811-22-9-9CS2275
55A1811-22-9-9CS2275
TE Connectivity / Raychem Brand
Hook-up Wire 22AWG 2.26mm Tin Plated Copper White 600V
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Pack Упаковка
Описание
Product Highlights:
- Cable Type = Spec 55
- Wire Source = United States
- Cable Style = Jacketed, Round-Braid Shielded
- Wire Size (AWG/CM) = 22 AWG
- Voltage Rating = 600 VAC
Search Keywords: 55A18112299CS2275
спецификация
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Alias/AKA:255111-000
Единица измерения:Per Foot
RoHS:Yes
HTS:8544493080
COO:MX
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
1 -
Size:22 AWG
Bunch Stranding:19x34
Conductor Material:Tin Plated Copper
Cable Diameter:2.26 mm
Maximum Voltage Rating:600 V
Operating Temperature:-65 to 150 °C