Search Keywords: CBT25J330K
  • Артикул / №:
    CBT25J330K
    EAR99
    1
  • Resistance Value:
    330 KOhm
  • Tolerance:
    5 %
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C
  • Packaging:
    Ammo
  • Dimension:
    6.3 x 2.4 mm