Search Keywords: CBT25J2K2
  • Артикул / №:
    CBT25J2K2
    EAR99
    2000
  • Resistance Value:
    2.2 KOhm
  • Tolerance:
    5 %
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C
  • Packaging:
    Ammo Pack
  • Dimension:
    6.3 x 2.4 mm