- CBT25J150R
CBT25J150R
TE Connectivity / Neohm Brand
Carbon Composite Resistor - 150 ohm (+/-) 5% - 0.25W - 250V - Through Hole - -55°C to +125°C - Ammo Box
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
Box Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание
Search Keywords: CBT25J150R
спецификация
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Артикул / №:CBT25J150R
Alias/AKA:1625875-9
Единица измерения:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8533100065
COO:JP
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
2000
This product is discontinued, but still in stock.
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
на складе:
158
Возможна немедленная отправка
Buy all 158 in-stock or the regular minimum order quantity of 250