MTW15-51212-V
TDK-Lambda
Open Frame AC/DC Converter - 15 W - 71% Efficiency - 3 Outputs 5V, 12V, -12V | 2A, 300mA, 200mA - 85 to 265 VAC Input - Potent ...
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +
Open Frame AC/DC Converter - 15 W - 71% Efficiency - 3 Outputs 5V, 12V, -12V | 2A, 300mA, 200mA - 85 to 265 VAC Input - Potentiometer V1 Adjustment.