I7C2W020A120V-0F3-R
TDK-Lambda
DC-DC Converter - PCB Mount - Sixteenth Brick - Input 24VDC - Output 8.0-24V 20A - 300W - Neg Logic - Heatsink - Fully feature ...
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
CARTON Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +
DC-DC Converter - PCB Mount - Sixteenth Brick - Input 24VDC - Output 8.0-24V 20A - 300W - Neg Logic - Heatsink - Fully featured