I7A24045A033V-0C3-R
TDK-Lambda
DC-DC Power Supply - PCB Mount - Sixteenth Brick - Input 24VDC - Output 3.3-18V 45A - 750W - Neg Logic - OCP Adjust - Baseplat ...
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
TRAY Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +
DC-DC Power Supply - PCB Mount - Sixteenth Brick - Input 24VDC - Output 3.3-18V 45A - 750W - Neg Logic - OCP Adjust - Baseplate