I7A12060A008V-0C3-R
TDK-Lambda
DC-DC Power Supply - PCB Mount - Sixteenth Brick - Input 12VDC - Output 0.8-8V 60A - 400W - Neg Logic - OCP Adjust - Baseplate
Описание +