I7A12060A008V-001-R
TDK-Lambda
DC-DC Power Supply - PCB Mount - Sixteenth Brick - Input 12VDC - Output 0.8-8V 60A - 400W - Neg Logic
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
TRAY Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +