I6A24014A033V-002-R
TDK-Lambda
Step Down DC-DC Buck Converter - 250W - Vin: 9 to 40V - Vout: 3.3 to 24V - Positive Logic on/off
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +