HWS600-12
TDK-Lambda
AC/DC Power Supply Single-OUT 12V 53A 636W
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +
Search Keywords: HWS60012
  • поставщик:
    TDK-Lambda
  • Артикул / №:
    HWS600-12
  • COO:
    MY
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Dimension:
    165 x 100.08 x 82.04 mm
  • DC Input Voltage:
    120 to 330 V
  • AC Input Voltage:
    85 to 265 V