HWS300-24/HD
TDK-Lambda
The HWS300-24/HD is a single-output industrial AC-DC power supply that provides a nominal 24V output at up to 14A.
Описание +
Search Keywords: HWS30024HD
  • поставщик:
    TDK-Lambda
  • Артикул / №:
    HWS300-24/HD
  • COO:
    MY
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • AC Input Voltage:
    85 to 265 V
  • DC Input Voltage:
    120 to 370 V
  • Dimension:
    165.1 x 60.96 x 82.04 mm