HWS15A-48/A
TDK-Lambda
AC-DC Power Supply - 15W - 48VDC - Input: 85 to 265VAC - Cover
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +