HWS15A-15/A
TDK-Lambda
AC-DC Power Supply - 15W - 15VDC - Input: 85 to 265VAC - Cover
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +