GQA24003A480V-0P7-R
TDK-Lambda
Industrial Isolated DC-DC Converter - 120W - Vin: 18 to 36V - Vout: 48V
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +