DTM160CN120C8
TDK-Lambda
AC-DC Medical Adapter - Input 115-230VAC - Output 12V 12.5A - 150W Class II
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Carton Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +