DSP100-24
TDK-Lambda
AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 4.2A 100.8W
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +
Search Keywords: DSP10024
  • поставщик:
    TDK-Lambda
  • Артикул / №:
    DSP100-24
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Efficiency:
    85(Typ) %
  • DC Input Voltage:
    120 to 370 V
  • Dimension:
    89.9 x 55.6 x 91 mm
  • AC Input Voltage:
    90 to 264 V