DRB50-24-1
TDK-Lambda
DIN Rail AC-DC Power Supply - 50W - 24 VDC - Input: 85 to 264VAC
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +