DPP100-24
TDK-Lambda
AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 4.2A 100W 7-Pin
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +
Search Keywords: DPP10024
  • поставщик:
    TDK-Lambda
  • Артикул / №:
    DPP100-24
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Dimension:
    72.5 x 96.7 x 75 mm
  • Efficiency:
    87(Typ) %
  • Family:
    DPP100
  • DC Input Voltage:
    210 to 375 V
  • AC Input Voltage:
    85 to 132,176 to 264 V