CUS800M-36
TDK-Lambda
AC-DC, Medical, Enclosed, 85-265V, 36V 22.2A, 799.2W, End fan
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
CARTON Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +