CC6-4805SF-E
TDK-Lambda
Single Output DC-DC Converter - 6W - Vin: 48V - Vout: 5V - Thru-Hole DIP Package
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +