S761KS12
Switchcraft
DC Power Connector - Plug - 5 A - 2 mm - 12 mm - Cable Mount - Solder.
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +