KDE1206PHS2
Sunon
DC Fan Axial Sleeve Bearing 12V 10.2V to 13.8V 17.8CFM 31dB 60 X 60 X 15.5mm
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +
Search Keywords: KDE1206PHS2
  • поставщик:
    Sunon
  • Артикул / №:
    KDE1206PHS2
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    200
  • Category:
    DC Fan
  • Dimension:
    60 x 60 x 15.5 mm
  • Voltage Rating:
    12 V
  • Power Rating:
    1.9 W
  • Maximum Airflow:
    17.8 CFM
  • Noise Level:
    31 dB
  • Special Features:
    N/A
  • Termination:
    Lead Wire
  • Housing Material:
    Polybutylene Terephthalate Plastic
  • Operating Temperature:
    -10 to 70 °C