- TE30A4803C01
TE30A4803C01
SL Power / Advanced Energy
Plug-In Adapter Single-OUT 48V 0.63A 30W
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Описание
Search Keywords: TE30A4803C01
спецификация
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Артикул / №:TE30A4803C01
Единица измерения:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8504409510
COO:VN
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
250 -
Dimension:95.5 x 54 mm