- TE10A1203N01
TE10A1203N01
SL Power / Advanced Energy
12 W, Single Output, 12 VDC@1.0 A Industrial Desktop AC-DC Power Supply
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Описание