Search Keywords: CENB1010A1203F01
  • поставщик:
    SL Power / Advanced Energy
  • Артикул / №:
    CENB1010A1203F01
  • COO:
    VN
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • AC Input Current - Maximum:
    0.27A at 100Vac
  • DC Input Voltage:
    Not App
  • Dimension:
    84.0 x 47.0 x 32.3 mm