35PX470MEFC10X12.5
Rubycon America
Aluminum Electrolytic - Radial - 470uF - 20% - 35VDC - 10mm dia x 12.5mm - -55 to 105°C
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +
Search Keywords: 35PX470MEFC10X125
  • поставщик:
    Rubycon America
  • Артикул / №:
    35PX470MEFC10X12.5
  • COO:
    ID
  • ECCN:
    EAR99
    1000
  • Capacitance Value:
    470 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -55 to 105 °C
  • Mounting:
    Through Hole
  • Size:
    10 x 12.5 mm
  • Termination Style:
    Radial
  • Voltage:
    35 VDC
Tools/3D Models +
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
на складе: 648
Ships today, if you order in Buy all 648 in-stock or the regular minimum order quantity of 1000