135-121-JBW
RCD Components
Res Wirewound 120 Ohm 5% 3W ±20ppm/°C Silicone AXL Bulk
Описание +
Search Keywords: 135121JBW
  • Артикул / №:
    135-121-JBW
  • Power Rating:
    3 W
  • Resistance Value:
    120 Ohm
  • Tolerance:
    5 %
  • Temperature Coefficient:
    ±20 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    N/A
  • Dimension:
    12.7 x 4.78 mm