- EV28-2.0-02-11M
EV28-2.0-02-11M
TE Connectivity / SCHAFFNER EMC
Common Mode Chokes Dual 11mH 10kHz 2A 162mOhm DCR Thru-Hole
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Box Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание
Search Keywords: EV28200211M
спецификация
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Артикул / №:EV28-2.0-02-11M
Alias/AKA:801063-SF
Единица измерения:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8504508000
COO:TH
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
500 -
Configuration:Dual
Family:EV
Dimension:30.2 x 22 x 35.7 mm