TPS4000-48
TDK-Lambda
Enclosed AC/DC Converter - 4000 W - 92% Efficiency - Output 48V 83.3A - 350 to 528 VAC Input.
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +